Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

soru ekleme

Protez Saç ve Dezavantajları

Protez Saç ve Dezavantajları

Protez saç uygulamasını günümüzde saçlarını kaybeden veya eski görünümünde olmayan kişilerin fazlaca ve güvenerek yaptırdığı doğal uygulamalardandır. Tamamıyla doğal bir uygulama olmasıyla fazlaca rağbet görmektedir. Bu yapılan işlemlerde kullanılan malzeme tamamen insan saçlarında oluşmaktadır. İşlem olarak temel de bu kullanılan saçlardan size yapısı ve şekliyle en uygun saçların başın yüzeyine detaylı bir şekilde uygulanarak elde edilmektedir.
Bu protez saç uygulaması ile saç dökülmesi sonucu hem kötüleşen estetik görüntü hem de kişide oluşan ruhsal sorunlar kolaylıkla ortadan kalkmaktadır. Tamamen sizleri hiçbir aşamada engellemeden doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu uygulama sonucunda sağlıklı bir işlem sonrasında saçlarınıza eski saçlarınız gibi istediğiniz şekli ve modeli kolaylıkla verebilmektesiniz. İşlem sonrasın da günlük yaşantınıza hemen ardından devam edebilmekte ve aktivitelerinizin tamamını yerine getirebilmektesiniz.
Saçın öncelikle özellikle dökülen, seyrelen veya olmayan kısımdan başlanarak bölgelere ayrılmış şekilde detaylı bir incelemesi yapılmaktadır. Bu inceleme sonucunda işlem yapılacak bölgenin genel bir yapısı ortaya konulur. Daha sonra kişinin saçının rengine, yapısına ve diğer çeşitlilik gösteren özelliklerine göre protez saç belirlenmektedir. En son aşama da ise bu işlemler birleştirilir ve yerleştirme işlemi yapılmaktadır. En sağlıklı sonuçların alınması için tüm aşamalar uzman kişilerce ve dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Sağlıklı bir işlem sonucu hem daha uzun ömürlü hem de estetik açıdan en güzel görünüme sahip olunabilmektedir.
Protez saç ekimi herhangi bir operasyon, dikiş ve neşter gerektirmeden kolayca uygulanabilmektedir. Böylece kişi hiçbir şekilde bir tedaviye ihtiyaç duymaz. Tek yapılması gereken işlem sonrası bakımların özenle ve dikkatle yapılmasıdır. Böylelikle hem kullanım süresi uzun olmuş olacak hem de estetik görüntüsü bozulmamış olacaktır. Sizlere özel kalıplarla ve uygun saç yapılarıyla sağlıklı bir şekilde yapılacak olan protez saç uygulaması sonrasında dikkat edilmesiyle de son derece sorunsuz, kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilmektedir.
Günlük aktivitelerinize ara vermeden devam edebilir ve kendi isteklerinize göre saçların kullanımını kolaylıkla belirlenebilmektedir. Çok sıcak fön ve sudan ayrıca saçların kaşınmasından uzak durarak rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Leave a reply

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla